NASZA FILOZOFIA

·        NATURALNE, WEGAŃSKIE SKŁADNIKI – CERTYFIKOWANE PRZEZ NATRUE, VEGAN I PETA
·        NATURALNE KOMPOZYCJE ZAPACHOWE
·        ZERO MIKROPLASTIKU
·        ZERO PARABENÓW I FTALANÓW

Zależy nam, aby dzięki naszym działaniom świat stawał się lepszym i piękniejszym miejscem. Staramy się, aby nasze kosmetyki miały jak najmniejszy wpływ na środowisko; wybieramy biodegradowalne opakowania, nie „powiększamy” też sztucznie produktu poprzez umieszczanie go w nadmiernie dużym opakowaniu – w końcu po co wozić powietrze? Składając u nas zamówienie, możecie być pewni, że nie znajdziecie w paczce folii bąbelkowej ani stosu ulotek. Jesteśmy eko na 100%, bez wymówek.

Dbamy też o certyfikację naszych produktów, aby dać Wam dodatkową gwarancję ich jakości. Wszystkie nasze kosmetyki zawierają wyłącznie składniki w 100% pochodzenia naturalnego, są wegańskie i wolne od mikroplastiku. Nie znajdziesz u nas też parabenów i ftalanów.

Angażujemy się społecznie – wspieramy organizację non-profit Project Wings, która realizujeprojekty mające na celu dbanie o naszą planetę. Dobrym przykładem jest ich inicjatywa zaprojektowania i wybudowania największej wioski recyklingowej na świecie, w Sumatrze.