POLITYKA PRYWATNOŚCI

Zobowiązujemy się chronić i szanować Twoją prywatność. Niniejsza polityka określa na jakich zasadach jakiekolwiek personalne dane, które będziemy od Ciebie zbierać lub, które nam udostępnisz, będą przez nas przetwarzane. Prosimy, abyś dokładnie zapoznał się z polityką prywatności, aby zrozumieć jakie personalne dane przechowujemy i jak się z nimi obchodzimy.

Informacje, które możemy od Ciebie zbierać:

Zbieramy informacje kiedy rejestrujesz się na stronie, bierzesz udział w konkursach, jesteś subskrybentem naszego mailingu, wysyłasz nam feedback lub kontaktujesz się z nami za pośrednictwem strony. Informacje mogą zawierać imię i nazwisko, adres, nazwę użytkownika, zdjęcia profilowe lub adres e-mail, ale mogą również zawierać adres IP lub informacje o Twoich preferencjach i zwyczajach zakupowych.

Jeśli logujesz się do jednej z naszych stron za pomocą loginu społecznościowego, dajesz nam dostęp do danych społecznościowych w odpowiedniej sieci społecznościowej.

Informacje o Twojej wizycie, w tym o stronach odwiedzanych przed i po naszej witrynie, oraz o produktach, które przeglądasz lub szukasz.

Długość odwiedzin na niektórych stronach, informacje o interakcji na stronie (takie jak przewijanie, kliknięcia i przesuwanie kursorem myszy) oraz metody używane do przeglądania strony.

E-maile wysyłane w ramach naszych programów marketingowych wykorzystują tzw. clear gifs (sygnalizatory sieciowe). Informują one nas, czy wiadomość e-mail została otwarta. Sygnały nawigacyjne sieci Web można wyłączyć, wyłączając “załączanie obrazów” w wiadomości e-mail.

Jeśli korzystasz z jednej z naszych aplikacji mobilnych, możemy również zbierać informacje o tym, jak korzystasz z naszej aplikacji.

Podczas odwiedzania naszej witryny możemy używać plików cookie i innych technologii do automatycznego zbierania informacji technicznych, w tym adresu IP, danych logowania, typu i wersji przeglądarki, identyfikatora urządzenia, ustawienia lokalizacji i strefy czasowej, typów wtyczek i wersji przeglądarki, systemu operacyjnego i platformy, czasu odpowiedzi strony i błędów pobierania.

Informacje, które otrzymujemy i gromadzimy z innych źródeł:

Możemy współpracować z osobami trzecimi (w tym na przykład z partnerami biznesowymi, podwykonawcami w zakresie usług technicznych, płatności i dostawy, sieciami reklamowymi, dostawcami usług analitycznych i dostawcami informacji wyszukiwania) i otrzymywać od nich informacje o Tobie. Możemy również zbierać informacje o Tobie z publicznie dostępnych źródeł, w tym z publicznie dostępnych treści w mediach społecznościowych.

Dzieci

Nie zamierzamy zbierać danych osobowych w Internecie od dzieci poniżej 13 lat lub zgodnie z lokalnymi wymogami prawnymi. Ta strona została zaprojektowana i przeznaczona do użytku przez osoby dorosłe. Jeśli jesteś dzieckiem w wieku, w którym wymagana jest zgoda rodziców w Twoim kraju, powinieneś zapoznać się z warunkami niniejszej informacji o prywatności z rodzicem lub opiekunem, aby upewnić się, że je rozumiesz i akceptujesz.

Jeśli odkryjemy, że zbieraliśmy informacje od dziecka bez zgody rodzica lub opiekuna, w przypadku jeśli taka zgoda powinna zostać uzyskana, usuniemy te informacje tak szybko, jak to możliwe.

Możliwość otrzymywania nagród, próbek lub innych nagród może być ograniczona do użytkowników powyżej pewnego wieku. Możemy wykorzystywać dane osobowe użytkownika do przeprowadzania weryfikacji wieku i egzekwować wszelkie ograniczenia wiekowe.

Przechowywanie danych personalnych

Obecnie nie przechowujemy ani nie przetwarzamy żadnych danych osobowych poza Europejskim Obszarem Gospodarczym (“EOG”).

Dokładamy wszelkich starań, aby Twoje dane osobowe były bezpieczne i podejmujemy wszelkie uzasadnione środki ostrożności w celu zapewnienia bezpieczeństwa danych osobowych i wymagamy, aby zaufane strony trzecie, które zajmują się Twoimi danymi osobowymi, robią to samo.

Jednak przekazywanie informacji za pośrednictwem Internetu nie jest całkowicie bezpieczne. Chociaż zrobimy co w naszej mocy, aby chronić twoje dane osobowe, nie możemy zagwarantować bezpieczeństwa Twoich danych przesyłanych do naszej witryny; każda transmisja odbywa się na Twoje własne ryzyko. Po otrzymaniu Twoich informacji użyjemy ścisłych procedur i zabezpieczeń, aby zapobiec nieautoryzowanemu dostępowi.

Jak używamy Twoich informacji

Możemy wykorzystywać posiadane informacje na Twój temat w następujący sposób:

  • Aby zapewnić, że treści z naszej strony są prezentowane w najbardziej efektywny sposób dla Ciebie i Twojego komputera.

  • Aby umożliwić ci udział w interaktywnych funkcjach naszych usług, gdy zdecydujesz się to zrobić.

  • Aby zapewnić Ci dopasowane i odpowiednie doświadczenie. Możemy wyświetlać odpowiednią reklamę dostosowaną do twoich preferencji podczas odwiedzania naszych stron internetowych lub kanałów mediów społecznościowych i dokonywać pomiaru skuteczność tej reklamy.

  • Aby powiadomić Cię o zmianach w naszych usługach.

  • Aby dotrzeć do Ciebie w mediach społecznościowych, bezpośrednio lub za pomocą dostosowanych treści reklamowych.

  • W anonimowej formie, aby lepiej zrozumieć naszych klientów i dowiedzieć się, jak możemy poprawić jakość naszej strony internetowej, produktów i usług.

Możemy również wykorzystywać posiadane informacje na Twój temat w celu dostarczenia Ci informacji, produktów lub usług, o które nas prosisz, lub które naszym zdaniem mogą Cię zainteresować. Może to obejmować skontaktowanie się z Tobą przez e-mail lub wiadomość tekstową, jeśli zarejestrujesz się, aby otrzymywać od nas informacje lub wyraziłeś zgodę w inny sposób na otrzymywanie takich wiadomości. Możesz anulować subskrypcję przyszłych wiadomości e-mail lub wiadomości tekstowych, korzystając z instrukcji zawartych w każdej wiadomości.

Niektóre z naszych witryn i aplikacji umożliwiają użytkownikom przesyłanie własnych treści. Pamiętaj, że wszelkie treści przesłane do jednej z naszych platform społecznościowych mogą być wyświetlane publicznie, a Ty powinieneś zachować ostrożność, podając określone dane osobowe, np. informacje finansowe lub dane adresowe za pośrednictwem tych platform. Nie ponosimy odpowiedzialności za żadne działania podejmowane przez inne osoby w przypadku publikowania danych osobowych na jednej z naszych platform społecznościowych.

Ujawnienie Twoich informacji

Polegamy na zaufanych stronach trzecich, aby wykonywać w naszym imieniu szereg operacji biznesowych. Dostarczamy im tylko te informacje, które są im potrzebne do świadczenia usługi, i wymagamy, aby nie wykorzystywały one Twoich danych do jakichkolwiek innych celów. Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić, że wszystkie strony trzecie, z którymi współpracujemy, zapewnią bezpieczeństwo danych osobowych i przestrzegają ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (wcześniej ustawa o ochronie danych osobowych). Możemy udostępniać twoje dane osobowe stronom trzecim, jeśli:

  • świadczą nam usługi, w takim przypadku będziemy wymagać od nich zachowania danych osobowych w sposób bezpieczny i poufny oraz korzystania z nich wyłącznie zgodnie z instrukcją.

  • my lub zasadniczo wszystkie nasze aktywa są nabywane przez stronę trzecią, w którym to przypadku dane osobowe będące w posiadaniu nas o naszych klientach będą jednym z przekazanych aktywów.

  • jesteśmy zobowiązani do ujawnienia lub udostępnienia Twoich danych osobowych w celu spełnienia wszelkich zobowiązań prawnych lub w celu egzekwowania lub stosowania naszych warunków użytkowania lub innych umów; lub w celu ochrony praw, własności lub bezpieczeństwa naszej firmy, naszych klientów lub innych osób.

  • specjalnie uzyskaliśmy Twoją zgodę, na przykład, jeśli weźmiesz udział w konkursie lub promocji, którą organizujemy wspólnie z partnerem.

Nigdy nie będziemy sprzedawać Twoich personalnych danych.

Twoje prawa

Ważne jest, abyś mógł kontrolować swoje dane osobowe. Masz prawo poprosić nas, abyśmy nie przetwarzali Twoich danych osobowych w celach marketingowych i nie kontaktowali się z Tobą, jeśli tego sobie nie życzysz. Poinformujemy cię (przed zebraniem Twoich danych), jeśli zamierzamy wykorzystać Twoje dane do takich celów lub jeśli zamierzamy ujawnić Twoje dane stronom trzecim w takich celach. Możesz wykorzystać swoje prawa, aby zapobiec takiemu przetwarzaniu, zaznaczając lub odznaczając określone pola na formularzach, których używamy do zbierania danych. Możesz również skorzystać z tego prawa w dowolnym momencie, kontaktując się z nami.

Dostęp do informacji

Ogólne rozporządzenie o ochronie danych (wcześniej ustawa o ochronie danych) daje ci prawo dostępu do informacji o Tobie. Twoje prawo dostępu może być wykonywane zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych.

Zmiany w naszej polityce prywatności

Wszelkie zmiany, które wprowadzimy w naszej polityce prywatności w przyszłości, zostaną opublikowane na tej stronie i, w razie potrzeby, powiadomione za pośrednictwem poczty elektronicznej. Nie ma obowiązku informowania o takich zmianach.

O nas

Dla celów ogólnego rozporządzenia o ochronie danych administratorem danych jest:

Cosmetrader Sp. z o.o. ul. Obywatelska 2a, 80-259 Gdańsk