Jesteśmy niemiecką marką oferującą naturalne i wegańskie kosmetyki do pielęgnacji ciała.

Podstawą naszej marki jest efektywne i zrównoważone wykorzystywanie zasobów sił natury, mające na celu tworzenie wysokojakościowych kosmetyków do pielęgnacji ciała.

Chcemy nie tylko pomagać zadbać o codzienną pielęgnację, ale też dbać o środowisko. Stawiamy na naturalność w naszych produktach, aby to osiągnąć, używamy tylko specjalnie wyselekcjonowanych składników. Cechuje nas szacunek do natury, dlatego wszystkie nasze produkty są naturalne i wegańskie. Staramy się w jak największym stopniu unikać plastiku w naszych opakowaniach i ograniczamy opakowania zewnętrzne do minimum. Co więcej, wszystkie nasze opakowania nadają się do recyklingu lub są biodegradowalne.

Natura podarowała nam ogromny arsenał ziół i roślin, dzięki którym możemy wyeliminować naprawdę gigantyczną ilość problemów skórnych. Istnieje wiele naturalnych substancji i składników aktywnych, dla różnych zastosowań i potrzeb. Wyselekcjonowaliśmy kilka z nich – naszym zdaniem - najlepszych, dokładnie je przetestowaliśmy i zastosowaliśmy w naszym asortymencie. W tym procesie stawiamy sobie wysokie wymagania.

Nie osiadamy na laurach; zawsze poszukujemy jeszcze lepszych rozwiązań niż te, które obecnie oferujemy. Wspieramy zaangażowanych ludzi i kreatywne projekty, aby uczynić świat bardziej przyjaznym i zdrowszym dla wszystkich. Wszystko to robimy z przekonaniem i entuzjazmem. Czyniąc to, polegamy na stale rosnącej społeczności Ben&Anna.